Body Vibra

Pas do masażu Body Vibra jest to jedna z najefektowniejszych diet dla Twojego organizmu. Wygodne i wielozadaniowe urządzenie. Body Vibra oferuje Ci szybki masaż oscylujący wzmocniony elektroniczną stymulacją oraz intensywną terapią świetlną. Jest to najefektywniejsza z diet dla Twojego ciała.

Więcej >>>
Leg magic

Oryginalny Leg Magic to wspaniały przyrząd kształtujący dolne partie ciała: mięśnie zewnętrzne i wewnętrzne ud ale również biodra, mięśnie brzucha i pleców.

Więcej >>>
Vibra tone

Vibra Tone to przyjemnie wibrujący pas, który będzie ćwiczył za Ciebie! Pomoże Ci spalić zbędne kilogramy i pozbyć się cellulitu. Dodatkowo ukoi mięśnie, napnie zwiotczałą skórę i przede wszystkim umożliwi szybkie schudnięcie - bez diety, wyrzeczeń i stresu.

Więcej >>>
Vibro Shape

Rewelacyjny pas wyszczuplająco - masujący Vibro Shape. Pomoże ci pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej a także koi zmęczenie mięśni i zapewnia relaks. Urządzenie wibrujące z łatwością rozbija tkankę tłuszczową zgromadzoną pod skórą, co wpływa na znaczne zmniejszenie cellulitu.

Więcej >>>
Air walker

Air Walker, zwany także Gazelle Freestyle to światowej popularności Stepper powietrzny, który używany jest zarówno do treningu domowego jak i do rehabilitacji. Ćwicząc poprawisz swoją sylwetkę, korzystnie wpływasz na kondycję fizyczną i spalisz zbędne kalorie

Ab king Pro

Ławeczka do ćwiczeń AbKing Pro. Duże wymiary ławeczki pozwalają na ćwiczenie nawet wysokim osobom. Bardzo dobra jakość wykonania produktu.

Więcej >>>