Ped Egg

PedEgg to najnowszy i najszybszy sposób by bez problemu i bałaganu mieć gładkie oraz zdrowe stopy. Sekret skuteczności PedEgg to precyzyjne minipilniczki, które delikatnie usuwają zgrubienia i martwy naskórek.

Więcej >>>
Mata ozonowa

Mata ozonowa do kąpieli można wykorzystać w wannie i cieszyć się z terapii jaką daje woda tłoczona pod ciśnieniem i ozon. Dotychczas z tego typu urządzeniami spotykaliśmy się w sanatorium, od dziś możecie Państwo korzystać z nich u siebie w domu.

Więcej >>>
Celulless

Rewelacyjne urządzenie do redukcji nagroma-dzonego cellulitu. Za pomocą masażu próżniowego twoje ciało odzyska młody, atrakcyjny wygląd.

Więcej >>>
Spin Spa

Spin Spa to nowoczesna, estetycznie wykonana wielofunkcyjna szczotka do pielęgnacji ciała. brotowa szczotka pozwala zamienić kąpiel w wannie bądź pod prysznicem w prawdziwy seans zdrowego i odprężającego SPA

Więcej >>>
Neckline slimmer

Nowe znakomite urządzenie do ćwiczenia mięśni szyi i twarzy. Łatwe w użyciu i efektywne urządzenie poprawiające twój wygląd i dobre samopoczucie.

Więcej >>>
Masażer

Znakomity masażer na podczerwień pozwoli ci się zrelaksować po długim dniu pracy, odprężyć obolałe mięśnie. Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany w połączeniu nowoczesnej technologie promieni podczerwonych, cieplnej akupunktury i leczenia ciepłem według chińskiej receptury i akupunktury.

Więcej >>>
1 | 2 | 2 | WIĘCEJ >>>