Nosidełko 5011

Nosidełko posiada lekkie usztywnienie pod plecy dziecka. Po bokach siateczka, która zapobiega poceniu się dziecka w czasie noszenia. Szerokie miękkie szelki łączące sie krzyżowo na plecach dają komfort noszącej dzidziusia mamie.

Więcej >>>
Chusta 5008

Chusta jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do 9 kg. Specjalna konstrukcja wewnętrzna została dostosowana do anatomicznej budowy małego dziecka, a mięciutkie wnętrze tworzy przytulną przestrzeń dla przebywającego w niej maluszka

Więcej >>>
Szelki

Szelki posiadają mocowanie w pasie i w kroku, a nie tylko pod paszkami. Uniemożliwiają przesuwanie ich w górę lub na boki dzięki czemu zabezpieczają dziecko przed upadkiem, czy przed wysunięciem się z szelek.

Więcej >>>
Nosidełko 8005

Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 2 lat. Nosidełko jest wykonane z najnowszej generacji oddychającego materiału 3D. Posiada lekkie usztywnienie pod plecy dziecka.

Więcej >>>
Nosidełko 5012

Wewnątrz chusty wbudowana specjalna wkładka podtrzymująca Maluszka chusta może być z powodzeniem stosowana na spacerach do zoo, czy ogrodu, ale również będzie ci pomocna w domu, np. przy karmieniu czy usypianiu maluszka

Więcej >>>