Nosidełko 5001

5 pozycji noszenia dziecka. Przeznaczone do noszenia dzieci od 3,5 do 13 kg. Nosidełko jest wykonane z najnowszej generacji oddychającego, grubego, wytrzymałego materiału 3D

Więcej >>>
Nosidełko 5003

Nosidełko przeznaczone do noszenia dzieci od 3,5 do 10 kg. Posiada lekkie usztywnienie pod plecy dziecka. Solidne wykonanie nosidełka, regulowane klamry.

Więcej >>>
Nosidełko 5007

Nosidełko przeznaczone do noszenia dzieci od 3 do 12 miesięcy. Nosidełko przeznaczone dla dziecka, które potrafi sztywno trzymać główkę. Na zewnątrz nosidełka estetyczna kieszeń.

Więcej >>>
Nosidełko 5002

Nosidełko przeznaczone dla dzieci, które potrafią sztywno trzymać główkę. Można w nim nosić dzieci od 3 do 12 miesięcy. Dostępne są dwa kolory osidełka dziecko można nosić w 3 pozycjach.

Więcej >>>
Nosidełko 5006

Nosidełko przeznaczone do noszenia dzieci do 9 kg. Posiada wygodne szelki krzyżowe. Nosidełko jest wykonane z najnowszej generacji oddychającego materiału 3D.

Więcej >>>
Nosidełko 5010

Nosidełko przeznaczone do noszenia dzieci do 9 kg. Jest przeznaczone dla dzieci potrafiących sztywno trzymać główkę. Nosidełko posiada wygodne szelki krzyżowe, które zapewniają komfort i wygodę noszącej dzidziusia mamie.

Więcej >>>